вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 14:46

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 143 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 10-березня-2011 11:13 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
На Перова взял себе фаркоп винницкого изготовления. В отличии от харьковского он имеет дополнительное крепление посередине. Отверстия у меня с одной стороны не совпадали, чуть пропилил напильником отверстие в фаркопе. Буксировочные петли не ставил. В них теперь нет необходимости. Чуть подогнул крепление глушителя. Высота, на которой находится верхняя точка шара при пустом авто должна быть 450 мм. Так и вышло. Этот параметр важен для четырехколесных прицепов. Но он же и подтверждает, что стандарты у нас стараются соблюдать.
И еще один практический совет. Если Вы с прицепом, то старайтесь, чтобы Ваш багажник был практически пустым.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-березня-2011 11:26 
Дід
Аватар користувача

Вік: 60
Повідомлення: 13879
Звідки: Киев
LiS, цена, фотки???

_________________
Люди! Берегите друг друга, ведь мы у нас одни!
БЖ CK-1_1,5_Comf Утомленное Солнце FAQ форума Правила форума


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-березня-2011 11:48 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
Цену точно не помню. По моему в районе 400 грн.
В Харькове на рынке спрашиваю по чем фаркоп, 350 говорят, приезжаю через неделю 450!!!! Да пошли Вы! Дело было ровно год назад.
фотоотчет
http://www.geely-club.com.ua/forum/view ... 96#p247896

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-березня-2011 19:51 
Трохи за кермом

Повідомлення: 128
Звідки: Киев
Какой фаркоп посоветуете взять на CK-1.
фаркопы есть со съёмным и фиксированным шаром, но как я понимаю для Украины съёмный шар нафиг не нужная фича,
из того что нашёл:
http://auto.ria.ua/zapchasti/view_630490.html см.второе фото 495 грн, кроме того что на фото в комплект ничего не входит
Бампер снимается только на время установки, родные кронштейны-держатели бампера при установке,выбрасываются.
доставка - автолюкс наложенным платежом.
http://auto.slando.com.ua/kiev_city/far ... 41924.html - тут он же но за 600грн

http://tuning-market.od.ua/Poligon-Avto ... -avto.html
полигон авто запорожье 1350грн + установка 400грн,
условносъемный, CK-1 потребуется подрезка бампера (на СK-2 не нужно), Максимальная тяговая нагрузка от 750 кг до 2 т.

http://autofarkop.com.ua/index.php?ukey ... uctID=1071
житомир условно-съёмный, подрезка бампера не требуется, с электрокомплектом 920грн + 300грн установка

Нашёл ещё в Днепре 825грн, но в телефоне молчат
http://van-pur.uaprom.net/p1392466-fark ... epnye.html

Здесь вроде есть по 450грн, тоже молчат
http://chery-geely.com/katalog-zapchastey/geely/ck

Вобщем вопрос в том если брать 1й тип то что-то потеряю по прочности кузова? Какие у него недостатки кто знает? Электрическую часть как я понимаю купить не проблема.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-березня-2011 14:47 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
Я ось також шукаю собі фаркоп :oops: Моя думка така: 1-ий не брав би взагалі, як на мене ним хіба шо можна "дупу" авто витягнути :-) а взагалі фаркопи краще потримати в руках, тоді складається більш-менш реальне враження, по фотках важко орієнтуватися :oops:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 06-червня-2011 11:27 

Вік: 45
Повідомлення: 6
Звідки: Киев
Только поставил фаркоп на МК. Рекомендую: покупал у человека, работающего на Харьковском рынке через Новую Почту, получилось: фаркоп - 380 грн., пересылка 24 грн. Установил за 200 грн. без электрики (ее сделал сам). Получилось супер, становится четко по месту, единственное нужно просверлить 2 отверстия. Да, ставили при мне, так что установить самому - Элементарно. Там все становится оч. просто на родные крепления!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-червня-2011 15:14 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
yarikc написав:
Только поставил фаркоп на МК. Рекомендую: покупал у человека, работающего на Харьковском рынке через Новую Почту, получилось: фаркоп - 380 грн., пересылка 24 грн. Установил за 200 грн. без электрики (ее сделал сам).

Ну і шо ти рекомендуєш????? :oops: Давай дані, як на цього властеліна фаркопів вийти? на СК в нього фаркопи є? а так ціна нормальна, яб на СК за таку ціну взяв би :oops:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2011 15:17 

Вік: 45
Повідомлення: 6
Звідки: Киев
Ну і шо ти рекомендуєш????? :oops: Давай дані, як на цього властеліна фаркопів вийти? на СК в нього фаркопи є? а так ціна нормальна, яб на СК за таку ціну взяв би :oops:

Ну и лови: 067-596-10-55, зовут Максим. Позвони, может есть на СК...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 10-червня-2011 19:04 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
yarikc только большая просьба - научись цитировать.
Пока устно. ДР как никак... :az:

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-липня-2011 18:36 

Вік: 45
Повідомлення: 2
Звідки: черкасская обл. г.Смела
привет всем-кто может помочь чертежем фаркопа для мк


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 06-липня-2011 18:43 

Вік: 54
Повідомлення: 13
Звідки: Симферополь
Может проще готовый купить? В полигон-авто. http://poligonavto.com/product_info.php ... ts_id=1582


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-серпня-2011 03:22 
Учень

Вік: 47
Повідомлення: 21
Звідки: Сумская обл., Ромны
Доброго часу доби. У мене виникло бажання до своєї Джульєти придбати прицепний пристрій, хочу почути відгуки про прицепні пристрої та використання прицепів, а саме:
1. Який прицепний пристрій кращій (АИС пропонує БОСАЛ за 1900грн, здається дорогувато)?
2. Чи при приєднанні прицепного пристрою просвердлюються отвори в кузові (в копійці на якій їздив свердлили точно)?
3. Міф чи реальність що прицепним можна потягти кузов (при 300кг в прицепі), що двері не будуть закриватися добре?
4. Як почуває Джульєта на дорозі з навантаженим причипом?
5. Варто взагалі причіп використовувати? (звик на копійці з причепом, відчуваю що невистачає причепа)
Дякую за відповіді. Бажаю всім добра в дорозі і в житті в цілому!!!!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-серпня-2011 03:23 
Голова
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 9653
Звідки: Полтава
ну есть же тема... http://www.geely-club.com.ua/forum/viewtopic.php?t=1058

_________________
БЖ Doc20 и блондинки СК-2 Impress ЗНГ
Я обычный автоюзер! Всё что Я говорю - это только моё мнение (мой личный опыт)! Хотите правильный и полноценный ответ - заплатите за него на СТО!:
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-серпня-2011 03:31 
Катаюсь без інструктора
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 172
Звідки: Донецк
Doc20 написав:

На даты сообщения желательно обращать внимание, на первых страницах темы ;)
P.S. Doc20 :ay:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-серпня-2011 08:25 
Бандерівець-правосєк
Аватар користувача

Повідомлення: 17807
Звідки: Neverwhere
Объединено.

_________________
ГАРНИЙ ВОРОГ - МЕРТВИЙ ВОРОГ!
НУ ЩО - ПОСМІЯЛИСЯ? ШАШЛИЧКИ НОРМ?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-жовтня-2011 18:49 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
geelal написав:
Доброго часу доби. У мене виникло бажання до своєї Джульєти придбати прицепний пристрій, хочу почути відгуки про прицепні пристрої та використання прицепів, а саме:
1. Який прицепний пристрій кращій (АИС пропонує БОСАЛ за 1900грн, здається дорогувато)?
2. Чи при приєднанні прицепного пристрою просвердлюються отвори в кузові (в копійці на якій їздив свердлили точно)?
3. Міф чи реальність що прицепним можна потягти кузов (при 300кг в прицепі), що двері не будуть закриватися добре?
4. Як почуває Джульєта на дорозі з навантаженим причипом?
5. Варто взагалі причіп використовувати? (звик на копійці з причепом, відчуваю що невистачає причепа)
Дякую за відповіді. Бажаю всім добра в дорозі і в житті в цілому!!!!


1. Конечно, Босал, хорошо, но дорого
2. В МК под центральное крепление.
3. Если буксировать аналогичный по массе автомобиль на фале за один лонжерон производитель допускает, а это еще рывки и динамические нагрузки, то почему прицепное на оба лонжерона как-то повлияет на кузов?
4. Буксировал 800 кг, без проблем, тяги и тормозов хватает, без фанатизма, конечно, при такой нагрузке 60 км/час. При полной 500 уверенно 80 км/час.
5. Масса перевозимого груза внутри авто увеличивает нагрузку на трансмиссию и подвеску. Масса груза в прицепе увеличивает нагрузку только на трансмиссию.
А для безопасной езды главное соблюдать несколько правил:
-полная масса прицепа не должна превышать половины массы тягача;
-нагрузка на шар не должна превышать 25 кг (груз должен располагаться симметрично относительно оси прицепа);
-езда без тента увеличивает расход топлива;
-багажник должен быть пустым для "разгрузки" лонжеронов (иначе при торможении может "оторвать жопу", как в "копейках" с полным багажником картошки);
-на подъемах переходить на пониженную передачу и держать обороты в районе максимального момента, 3000-3500.

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2011 11:51 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
LiS написав:

А для безопасной езды главное соблюдать несколько правил:
-нагрузка на шар не должна превышать 25 кг (груз должен располагаться симметрично относительно оси прицепа);
-багажник должен быть пустым для "разгрузки" лонжеронов (иначе при торможении может "оторвать жопу", как в "копейках" с полным багажником картошки);
Можна і я вставлю свої 5 копійок :oops: так як з прицепами намотав не одну тисячу км...
- навантаження на шар 50кг а не 25 :oops:
- отакого бреду ( не ображайтесь) я взагалі не чув, і користуватися такою порадою нікому не раджу, так як мав нагоду колись проїхатись з дуру проїхатися з пустим багажником і 500кг прицепом :( , на кожному повороті машиною кидало як сраним віником :twisted: а при гальмуванні взагалі чут пару раз не "склався"! :twisted: по дорозі мусив заїхати в Епіцентр і прикупити пару мішків цементу, так сказать, полезного баласту :-) які положив в багажник і все стало гут :ay:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2011 12:13 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
извините, но вот эта фраза порвала на куски :bj:
geelal написав:
звик на копійці з причепом, відчуваю що невистачає причепа

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Востаннє редагувалось vertall в 01-листопада-2011 12:16, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2011 12:39 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
sashanova написав:
- навантаження на шар 50кг а не 25

Предельно допустимая нагрузка на ТСУ (тягово-сцепное устройство) легковых автомобилей указывается в руководствах по эксплуатации прицепов и обычно составляет от 35 до 95 кг, (меньшее значение для переднеприводных автомобилей).
Если на автомобиле имеется система ABS, допустимый вес буксируемого легкого прицепа без тормозов должен быть уменьшен на 50 кг.
LiS написав:
-багажник должен быть пустым для "разгрузки" лонжеронов (иначе при торможении может "оторвать жопу", как в "копейках" с полным багажником картошки);

Это шутка или просто ошибка??? :shock:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2011 12:46 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
Ну це тому, що ви напевно і не здогадуєтесь, яка це зручна штуковина :ay: , я його повністю розумію, до речі також собі дуже хочу форкоп, але поки не придбав бо його ціна (найдешевший 600грн) :( ... ну скажем так завищена, особливо враховуюче те, що до інших однакових авт по класу (ВАЗ, Ланос) форкоп коштує на порядок дешевше :(

Добавлено спустя 3 минуты 4 секунды:
aleks6114 написав:
Это шутка или просто ошибка??? :shock:

Це порада від "кфаліфікованого" спеца :bj:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2011 12:55 
Автомеханік
Аватар користувача

Повідомлення: 3797
Звідки: Украина
sashanova написав:
ну це тому, що ви напевно і не здогадуєтесь, яка це зручна штуковина

Це напевно мені адесовано.
Я з вами згоден, ніколи причіп не використовував, але я чудово розумію, що іноді він дуже потрібен.
Просто фраза кумедна - "відчуваю, що не невистачає причепа" :lol:
Причіп або потрібен, або ні :-)

_________________
Всё что написано выше, является моим мнением, которое я никому не навязываю
Geely СК=>Geely МК=>Peugeot 308sw-Renault Megane Grandtour II


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2011 13:01 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 76
Повідомлення: 19483
Звідки: Киев
sashanova написав:
до інших однакових авт по класу (ВАЗ, Ланос) форкоп коштує на порядок дешевше

немного флуда. На порядок это в 10 раз. Ланос (4-дверный седан) фаркоп AutoHak - 593 грн.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 01-листопада-2011 20:50 
Генератор ідей

Вік: 55
Повідомлення: 3481
Звідки: Киев
По поводу пустого багажника (который редко пустым бывает, у меня, например, запаски лежат от авто и от прицепа) не бред и не ошибка. Постоянно на дорогах наблюдаю к чему приводит набитый картошкой багажник с прицепом. :yab: Это и имелось ввиду.
:ay: Два мешка цемента - это и есть, собственно, максимальная нагрузка в багажнике, если "галерка" пустая.
Если автомобиль с прицепом "кидает как сраным веником", то тут и на "трясучку" не обязательно ехать, итак понятно в чем дело.
Никто ж никому ничего не навязывает. :lol: А то можно скатиться как с ГБО, надо-не надо, выгодно-не выгодно. По своему прицепу могу сказать одно-ОКУПИЛСЯ, и уже, наверное, раз десять за десять лет. :ay:

_________________
БЖ МК LiS'a
БЖ ЕС-7 AnGor'ы


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-листопада-2011 11:57 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
aleks6114 написав:
немного флуда. На порядок это в 10 раз. Ланос (4-дверный седан) фаркоп AutoHak - 593 грн.

Ну я вже так строго не привязувався до математичних визначень :lol: але у нас на автобазарі форкоп на 10-ку коштує 200-250грн, на Ланос біля 300грн, яких там фірм автогак, чи автошпак, я не в курсі, :lol: але така ж ціна і повинна бути на наші форкопи а не по тис.грн :twisted:


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-грудня-2011 23:24 
Півтисячник

Вік: 44
Повідомлення: 613
Звідки: Львів
Хух!!! :hot1: на кінець то я з фаркопом :ay: прикупив у нашого одноклубника Ministra, прада з установочкою намучився, цілих 4 години чіпляв :-) зразу даю пораду майбутнім установщкам, затягуйте стяжні болти акуратно, а то я як не старався все рівно ребро жорсткості на правій стороні дна багажника прим’яв! :(


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 143 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія