вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:54

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 134 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 31-жовтня-2016 19:21 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
Не затирає нічого. То замалий розмір шоби затирало.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-січня-2017 14:30 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
всім привіт. може хтось міняв вже лампочки протитуманок? в мене ліва згоріла... не хочеться всю зиму на ближньому за містом катати


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 07-січня-2017 15:14 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
всім привіт. може хтось міняв вже лампочки протитуманок? в мене ліва згоріла... не хочеться всю зиму на ближньому за містом катати


заезжаеш на сто и тебе меняют


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 10-серпня-2017 00:09 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
а як закинути фотку якшо вона по обєму завелика?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-серпня-2017 01:08 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Скільки тисяч відїздила лампочка протитуманка? Доречі по ПДРу то неможна їздити з протитуманками замість ДХВ тому що у нас протитуманки не виражено білого кольору яикй допускаєтсья для використання протитуманок як денних ходових вогнів. Тому за таке можуть придертись якщо захочуть. А якщо поставиш замість протитуманок білі діодні лампи тоді питань небуде взагалі бо це вже тоді буде як денні ходові вогні. Але в законі ще така річ прописана що тільки вони мають світитись там вроді навіть габаритні лампи недопустимо щоб працювали в парі. Але що цікаво у нас в авто є невставлений запобіжник денних ходових вогнів - де вони в нас мають бути я навіть не знаю можливо й планується що замість протитуманок? Просто там пусте місце й запобіжника немає але можливо в тому блоці й розводки немає під такий запобіжник.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-серпня-2017 09:33 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
у меня туманки отъездили примерно два года, сгорели потом с разницей в месяц обе

ДХО, поидеи, должны были быть встроены в фары, так как ни на одной фотке не видел с завода доп элементов освещения


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 21-серпня-2017 16:50 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
та в мене лампочка згоріла ше в грудні. то десь 12000 тоді було. я в середу 16.08 ТО проходив на 33000, то заодно і лампочку поміняв. з гарантії знявся після того як не могли знайти тягу стабілізатора, я купив тягу, при ТО поміняв і вже просто обслуговуюсь на СТО ТеркоАвто, там де і брав машинку. так як катаюсь на газу, то хотіли мені перевірити регулювання зазорів на клапанах, але в нашій моделі вже стоїть гідрокомпенсатор на моторі, то заміна масла, фільтра, повітряного фільтра, підтяжка ручніка, заміна лампочки з матеріалами обійшлося в 2100грн. а так по машині питань і нема більше


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-серпня-2017 19:21 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
Вони точно перевірили що є гідрики? Бо то вже так багато хто каже але просто було б цікао на практиці побачити зняту клапанну кришку нашого двигуна й переконатись що у нас дійсно гідрокомпенсатори, бо ж якщо ні то при газу треба їх регулювати мабуть кожні 15 тис. А якщо ж гідрики то відкататись можна буде й 300 тис км. Без особливої біди.Також цікаво який у нас ланс чи однорядний чи дворядний. Ну судячи по емграндах то там ланц однорядний йде і заміна такого вузла десь кожні 100-150 тис км. Але все залежить від його розтянутості.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-серпня-2017 14:17 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
Гидрокомпенсаторы у нас точно есть - мне на последнем ТО (30 тыс, 22 тыс газ) тоже думали регулировку клапанов делать, но потом перезвонили и сказали что не надо - есть гидрокомпенсаторы.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2017 08:44 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
не факт шо в кожній моделі є гідроклмпенсатор, бо є три версії мотора на нашу модель. це легко перевірити навіть по зовнішньому вигляду мотору: знімаєш пластмасу з мотору, якшо є кришка клапанів, значить гідрокомпенсатора нема, якшо все виглядає дуже замудрьоно і складно - значить є.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2017 11:32 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
А какие три версии? на 98, 102 и 106 коней? у них, выходит, разные индексы?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2017 12:55 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
були версії 1,3L 1,5L і 0,9L 3-ох циліндрові. але якшо я правильно зрозумів до нас їхали тільки 1,5 мотори, а за модифікації не знаю


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 23-серпня-2017 12:59 
Водій-випробувач

Вік: 43
Повідомлення: 319
Звідки: Киев
У нас есть гидрокомпенсаторы, я тоже проверял.
Наш мотор больше похож на 1,5 л мотор обновленного эмгранда (106 л.с.) у него тоже два фазовращателя и гидрики.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 14-червня-2018 14:59 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
всім привіт. давненько нічо не писав, все справно працює, машинкою довольний, але почали підстукувати амортизатори передні, виявилось шо просто опора зносилася. і от блукав по нету і знайшов такий сайт: https://mahina.in.ua/catalog/GC5/filter
хтось шось вже брав тут? бо бачу шо дуже багато запчастин є для нашої машинки, і ціни адекватні, гляньте, може щеплення комусь підійде їхнє, бо читаю шо в багатьох з вас проблеми на ту тему. може пригодиться


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-червня-2018 15:06 
Ас

Вік: 37
Повідомлення: 443
Звідки: Харьков
kolibri
у меня сейчас тоже опоры под замену, там где покупал оригиналы по 450 за штуку


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 14-червня-2018 16:47 
Шановний знавець

Вік: 34
Повідомлення: 1821
Звідки: Івано-Франківськ
По сайту махіна - Руслан купляв звідти чи фільтра чи щось таке - казав що все прекрасно.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 14-червня-2018 17:53 
Трохи за кермом

Повідомлення: 100
Звідки: Маріуполь
Я теж в них купував, все добре.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 18-червня-2018 09:30 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
покупал на этом сайте фильтра какие-то, сайлентблок, пыльник на ось. все ок. отличный магазин


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-серпня-2018 11:03 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
А Сайлентблок нормально запресовался? Ато когда мне запресовывали не оригинал то он слишком легко вошел и так же легко потом вышел((((


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 27-серпня-2018 23:15 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
Tarek
С сайлентблоком такая же ерунда вышла, пришлось возвращаться на СТО и ставить на прихватки. Потом пробовал также не оригинал в этом же магазине. Тоже легко зашел... Оригинал не пробовал, но думаю, что через пару замен и он с легкостью будет заходить ))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 28-серпня-2018 15:55 
Катаюсь без інструктора

Вік: 37
Повідомлення: 191
Звідки: Kiev
мне когда старый перепресовывали, то он туго входил (если верить мастеру) - нужно будет оригинальные поставить... посмотреть как будет.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 16-жовтня-2018 17:09 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
Всім привіт. Пробіг 54000. Заміна верхніх опор передніх амортизаторі - повний фейк... це просто втулки стабілізатора.
За цей пробіг: 2 заміни тяги стабілізатора, втулки стабілізатора, ну і масла, фільтра, на 40000 всі рідини по регламенту


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 17-жовтня-2018 10:36 
Ас

Вік: 38
Повідомлення: 360
Звідки: Запорожье
kolibri
Привет)
А в чем фейк по передним опорам амортизаторов?
Какое масло заливал?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-жовтня-2018 09:41 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
привіт. фейк в тому що опори добрі. і такі деталі міняються вкрай рідко а не при 40000 пробігу. це втулки стабілізатора стукали, а на офіційному сервісі сказали шо то опори стукають, і шо вони їх минулого ТО перевернули другою стороною, шо в принципі неможливо зробити


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 31-травня-2019 18:17 
Трохи за кермом

Вік: 44
Повідомлення: 95
Звідки: Тернопіль
лишилось пару км до 80000 пробігу... за весь час: масла/фільтра/рідини/ремні по штату. крім цього: тяга стабілізатора десь 3 шт, втулки стабілізатора 1 раз, задні сайленти 1 раз, передні колодки 1 раз. в салоні зламались ручки: водійська і пасажирська права. ніби все. політ нормальний


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 134 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія