вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 15:18

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 28-липня-2016 13:45 
Ас
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 354
Звідки: Вінниця
тепер треба знімати на відео, коли знімаєш гроші з банкомата? Всі хочуть на.....ти

_________________
Мій БЖ


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 29-липня-2016 18:35 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Готовы? Поехали.....
Я как м*у*дак годами веду все траты с карточек всей семьи.
Сегодня на моей ПриватБанковской кредитке стало меньше на 98грн.46коп.
Немного, но дарить не собираюсь!
Начал смотреть - у меня сохранились записи с апреля прошлого года, так вот эта сумма уже и в апреле прошлого года отнята!!!
Просто все движение и все остатки по карте стали за период с апреля 2015 года меньше на 98,46грн.
Вот такой финт!
Пытаюсь подать заявку на несоответствие остатка моим данным. В телефонном режиме не приняли, потому что они "не видят остатков за прошлые периоды"

добавлено:
Уже приняли. Ждем-с. Расчетный период который видит оператор 32 дня. За это время возвратов из-за которых обычно происходят такие ошибки не было.

Добавлено спустя 15 часов 23 минуты 52 секунды:
Статус заявки "еще не рассмотрена"
А баланс по карте уже вернулся в норму :lol:

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-грудня-2016 18:17 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Из новостей и около так и не понял национализируют?

Из последних наблюдений:
-на прошлой неделе не смогли с карточки жены никуда перевести деньги так как "не указан/не подтвержден финансовый e-mail" - пришлось снимать деньги в банкомате.
-вчера не смог снять зарплату: все банкоматы в ряду светили "нет денег", но так как карта голд то снимал в банкомате другого банка по 200грн. за раз - бывает и хорошо когда платят не много.

Так национализируют или как?

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 16-грудня-2016 18:32 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 52
Повідомлення: 7381
Звідки: Кривой Рог
Как то смахивает на очередной фейк.
Пока встречал единственную трудность, это оплата коммуналки через криворожский новаком, других трудностей не было.
А, нет было, непереводили деньги на закрытый счёт.
Хвалить не буду, но и проблем пока не замечено.

_________________
БЖ Geely СК Impress 2013
БЖ Chery Tiggo 7 Luxury 2019


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-грудня-2016 19:24 
Конструктор
Аватар користувача

Вік: 40
Повідомлення: 6126
Звідки: Запорожье
Все-таки не фейк...
Но проблем в работе привата 24 не замечал, все ОК

_________________
Зображення
Расходники и аналоги для МК, Редакция 09.10.14
Бортовик!


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 19-грудня-2016 21:38 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 35
Повідомлення: 514
Звідки: Днепропетровск
Не знаю как приват24, но АТБ не работает по терминалу в Днепре. Так же небольшие очедереди у банкомата и некотые банкоматы уже не работают, можно сказать коллапс в Днепре. :shock:

_________________
Зображення
Бортовик
Алкоголь с бензином образуют крайне опасную смесь!!!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 08:51 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
некотые банкоматы уже не работают

Ох і люди... самі ж собі злобні буратіни.
Все буде нормально з тим Приватом.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 09:39 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 106
Повідомлення: 684
Звідки: Николаев
Игорь
Меня как-то не особо устраивает,что с ним БУДЕТ все нормально. Все мои деньги хранились на карте ( считаю,что так удобнее и надежнее), в наличке только мелочевка,до 500 грн. Вчера зашли с супругой в супермаркет,на кассе уточнили работает ли терминал,и получив удовлетворительный ответ набрали в тележку продуктов. Стали рассчитываться,а транзакция не проходит. Выдает чек,что недостаточно денег на счету. Поехали в другой магазин-там та же фигня,на заправке то же самое. На горячую линую за 2 часа дозвонится так и не удалось.
То есть я не могу потратить свои же деньги,не кредитные,а свои. Зато с ним будет все в порядке,очень нужная информация...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 09:45 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 7448
Звідки: Підгородне-Дніпро
но АТБ не работает по терминалу в Днепре

Забрали в них термінали) А карти ПБ працюють, ті, що фіз.лиць. Сьогодні мають працювати вже всі, але ще не перевіряв.

_________________
Це знають навіть малі діти -
що краще перебдіть, чим недобдіти.
БЖ - ДНІПРО - форева))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 09:55 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 106
Повідомлення: 684
Звідки: Николаев
Gibiskus
У меня например обычая "универсальная" карта. Вчера было то,о чем написал чуть выше. Сегодня еще не заезжал в магазин.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 11:03 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Игорь
Меня как-то не особо устраивает,что с ним БУДЕТ все нормально. Все мои деньги хранились на карте ( считаю,что так удобнее и надежнее), в наличке только мелочевка,до 500 грн. Вчера зашли с супругой в супермаркет,на кассе уточнили работает ли терминал,и получив удовлетворительный ответ набрали в тележку продуктов. Стали рассчитываться,а транзакция не проходит. Выдает чек,что недостаточно денег на счету. Поехали в другой магазин-там та же фигня,на заправке то же самое. На горячую линую за 2 часа дозвонится так и не удалось.
То есть я не могу потратить свои же деньги,не кредитные,а свои. Зато с ним будет все в порядке,очень нужная информация...

А яка тобі інформація потрібна? А для тебе було новиною.що з Приватом не все гаразд,що його збираються націоналізувати? Якось не віриться, бо про це казали вже відкрито. Можна ж було піти зняти 4-5 тищ завчасно,щоб хоч щось було на кишені?
Чи Гройсман повинен був вийти і сказати: любідрузі,ми завтра націоналізуємо Приват. Так? Уявляєш щоб було?
От як ти собі все це уявляєш цю трансформацію, щоб особисто тобі була непомітна ця націоналізація?
І я тут просто нагадаю, що держава має діло не з ким небудь, а з банком,в якому обслуговується пів країни,який по суті банкрот,хазяїном якого є той самий Беня, якого хер нагнув Янукович (хоча і намагався нагнути).
Ну давай рецепт.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 13:14 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 106
Повідомлення: 684
Звідки: Николаев
Игорь
Открою Вам секрет, лично для меня было новостью, что приват банк будет национализирован. Телевизор я не смотрю уже давно, только читаю интернет новости. Да,по форумам и мелким интернет изданиям "проскакивало",что возможен вариант передачи банка государству, но пресс-служба банка уверяла, что это не более чем слухи.
Вчера на официальных интернет ресурсах можно было прочитать,что карты НЕ КОРПОРАТИВНЫХ клиентов ( обычных физических лиц) будут обслуживаться в стандартном режиме. Задержки и сбои могут быть лишь у юридических лиц,корпоративных карт, безнальных счетов и т.д. Вот если бы так все и было- ни каких претензий не возникало бы.
т.е на время "национализации" надо было ограничить движения по картам и счетам юридических лиц, временно "заморозить" выдачу кредитов и возможность пользования ими. Вот и все. В принципе так и должно было быть, но как оказалось система дала сбой...


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 14:54 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Ну так так і зробили: приморозили рух по юрикам і фопам, заморозили кредити. Чого в АТБ та інших терміналах не фуричило? Я не знаю,може тому,що тіж атб, азс і є юрики? Банкомати,на скільки я знаю,картки обслуговують,от тільки кажуть про ліміт в 500грн (ну тут все зрозуміло - щоб збити хвилю паніки). У нас біля банкоматів черг я не бачив. Так,з картою розрахуватися не вийде,але ж зняти хоч щось можна? Який не який а вихід, в твоїй ситуації.
І до речі,я якраз з інета і знав (практично на 99%) що Приват націоналізують,вже в суботу було відомо,що Беня дав згоду на план кабміну,залишалося питання по Гройсману та Боголюбову. І тоді казали за75%.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 15:34 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 106
Повідомлення: 684
Звідки: Николаев
Игорь
Даже в малых продуктовых магазинах моя карта выдавала все те же "недостаточно сердств" (при чем я не один такой).
Да, с банкомата можно было снять,если интересно- почитайте новости нашего города.http://novosti-n.org/news/read/114909.html Если в кратце, почти все банкоматы города дружно писали,что денег нет. А там,где были деньги-огромные очереди. При чем люди наверное сразу снимали все деньги с карточек, потому,что после 10-12 человек наличка в банкомате заканчивалась. Т.е. Наличных денег в банкоматах было очень мало, их нельзя было снять,да и элементарно карточкой не рассчитаешься.

Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 15:52 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
І хто винуватий,що народ самі собі злобні буратини!? Ломанулися ідіоти за баблом. І куди понесуть то бабло? Ага,шукати бакс,не всі,алеж... А потім у них уряд винуватий... дебіли.
І що тут робити? Їм бляха ума не вставиш. Видавати 500грн на добу на одну карту? Цікаво таке можливо?
А магазин,хоч великий,хоч малий - юрік,або фоп.

ПС. Зараз кажуть і у нас черги,знімали без ліміту,по 4 тищі.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 16:01 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 106
Повідомлення: 684
Звідки: Николаев
Игорь
Не спорю,народ дикий. Речь то была не об этом. Разговор о том, что я,как и многие другие не могу заплатить за продукты мелкую сумму (до 500 грн.). Заплатить свои собственные деньги, которые лежат на обычной универсальной карте. И снять их не могу из-за глупого народа.Какого органа банк ограничил людям такие операции?


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 17:57 
Водій-випробувач

Вік: 34
Повідомлення: 346
Звідки: Харьков
Сегодня платил в супермаркете картой Привата, всё прошло без проблем.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 18:19 
Назавжди з нами
Аватар користувача

Вік: 48
Повідомлення: 3781
Звідки: Полтава
Сегодня платил в супермаркете картой Привата, всё прошло без проблем.
Ну вот и выход. Если надо обналичить деньги можно еще за нескольких покупателей оплатить картой потом догнать и взять деньги

_________________
Мой БЖ МК-CROSS 2012+ГБО

МК-CROSS 2012+ГБО на DRIVE2


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 20-грудня-2016 18:31 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Разговор о том, что я,как и многие другие не могу заплатить

Ну от бачиш,людина пише,що проплати проходять. І із інету: в одному магазину проходять,в іншому,на одній азс приймають, на іншій ні...
Так може не в Приваті тут річ.
Чорт ногу зломить,мутити можуть хто завгодно. Тому я б не був таким категоричним в оцінках.
Цитата:
Какого органа банк ограничил людям такие операции?

Зняття з банкоматів? Так вияснили,що не обмежували,хоча по філіям можлива різниця з налічкою. Виходить,що піпл сам себе обмежив,ломанувшись за баблом.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-грудня-2016 08:30 
Шановний знавець
Аватар користувача

Вік: 51
Повідомлення: 1847
Звідки: Полтава
Державне добрим не буває, принаймі в нашій країні.
"Україну" всі памятають?

_________________
Geely CK-2 Comfort (2009/13) -> S.Y. Korando
БЖ


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-грудня-2016 10:13 
Півтисячник
Аватар користувача

Вік: 106
Повідомлення: 684
Звідки: Николаев
Зняття з банкоматів?
Да какое снятие с банкоматов, про это я уже в обще молчу. Речь о том, что некоторые люди не могли ни в одном магазине рассчитаться картой. Например я, и еще двое моих знакомых. Повторюсь еще раз, карты зарплатные, свои деньги на счету. Возможно это были сбои, но я обошел не один продуктовый магазин- везде один и тот же ответ "недостаточно денег на карте". Если интересно поищу чеки. Это было 19.12.16 вечером, на следующий день все уже работало нормально.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-грудня-2016 10:44 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
Речь о том, что некоторые люди не могли ни в одном магазине рассчитаться картой.

Я про це написав вище. Фігня в тому,що в деяких магазинах і азс люди могли розраховуватися картою,а в деяких ні. Чому так? Це Приват так зробив,отак вибірково? Не думаю.Тоді що? Або самі магазини щось мутнули, або народ намагався розрахуватися картками з заблокованими рахунками(юрикі,фопи). Є ще варіанти?
Здається вся ця розмова вже в свинячій голос. :)

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-грудня-2016 11:10 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 7448
Звідки: Підгородне-Дніпро
в деяких магазинах

АТБ змінив термінали на Авалівські.

_________________
Це знають навіть малі діти -
що краще перебдіть, чим недобдіти.
БЖ - ДНІПРО - форева))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 21-грудня-2016 12:18 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 57
Повідомлення: 7453
Звідки: Мелитополь
АТБ змінив термінали на Авалівські.

Їх право. Як я розумію,то в подібних терміналах можна розраховуватися карткою любого банку? Питання в комісії? До речі,а як за бугром ця система працює, які комісії?
І правильно що пішли від привату, а то у нас один приват та приват. Ми ж самі створили кумира. Я довго тримався і якби не дтп,то і зараз би був без приватівської карти. До того був Правєкс.

_________________
Украина, помни 20 февраля.
Мой кетай: Geely CK Geely MK


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 21-грудня-2016 13:43 
Генеральний конструктор
Аватар користувача

Вік: 45
Повідомлення: 7448
Звідки: Підгородне-Дніпро
в подібних терміналах можна розраховуватися карткою любого банку

абсолютно, комісія 0,0%
це проблеми лише продавця.
На ринках в багатьох вже термінали стоять, деякі відмовляються лише додаткові знижки робити при оплаті карткою.
По АТБ, до речі, кажуть що основна маса терміналів таки ПБ, лише в окремих магазинах тестові інших банків.

_________________
Це знають навіть малі діти -
що краще перебдіть, чим недобдіти.
БЖ - ДНІПРО - форева))


Догори
 Профіль E-mail   
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  Поперед.   На сторінку   1, 2, 3, 4  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія