вверх

Сьогодні: 28-березня-2024 16:15

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку   1, 2  Далі

Чи задоволені ви якістю послуг і цінами на них
так 35%  35%  [ 9 ]
ні 4%  4%  [ 1 ]
якість цілком нормальна, але ціна зависока 42%  42%  [ 11 ]
якість не дуже і ціна не влаштовує 4%  4%  [ 1 ]
не знаю, ніколи не був 15%  15%  [ 4 ]
Всього голосів : 26
Автор Повідомлення
Повідомлення Додано: 07-лютого-2012 13:07 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Читаючи відгуки про більшість сервісів від нашого АІСу в інших регіонах стає страшно, от і задумався, чи все так погано. Від багатьох львівських одноклубників чув лише позитив про персонал і роботу на Львівському АІС :bn: Керівництво (директор Валентин Тадеушевич) там також адекватне.
Пишіть тут відгуки, що, кого болить, або навпаки хороші враження :bi:

Сам особисто нічого не можу сказати, так як фільтра і масло замінюю сам, а поломок ще не було.
Думаю весною заїхати на діагностику ходової, от тоді і щось зможу написати

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-лютого-2012 16:42 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Раз все тихо - значить все добре :lol:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 08-лютого-2012 22:16 
Катаюсь без інструктора

Вік: 53
Повідомлення: 164
Звідки: Львов
Привіт! Сам знаєш,що в АІС звертаються або якщо машина на гарантії,або якщо є час. Кількість кваліфікованих спеціалістів там обмежена через що і черга по запису. Ціну за роботу хочеться якусь поменше і форма оплати заставляє попрацювати ногами. Є плюс великий,що їх запчастини і робота підпадають під гарантію.


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 11-лютого-2012 01:58 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Я особисто певний час обслуговувався на гарантії, і припинив обслуговування.
1. Ціни в них НЕАДЕКВАТНІ і це ще м'яко кажучи.
2. Персонал СТО потрібно мало не "на колінах" просити щось зробити оперативно і грамотно.
А якщо ще і врахувати що ми за цей "сервіс" платимо не малі гроші, то якась надто вже погана картина вимальовується.
Можливо таке ставлення лише до тих, хто на гарантії, але ж гарантія не вічна і потрібно якось старатись втримати клієнта наприклад рівнем обслуговування, постійний клієнт = постійний прибуток, а стару добру конкуренцію ще ніхто не відміняв, і я гадаю є багато СТО які той самий фронт робіт виконаюсь оперативніше і за меншу ціну.
Ну це звичайно моя субєктивна думка, не у всіх же така ситуація.
Але над рівнем обслуговування їм ще потрібно добре працювати, і на цю тему можу говорити довго.
Як то кажуть ІМХО.


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-лютого-2012 10:01 
Учень
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 48
Звідки: Львів
А в мене навпаки, враження від нашого СТО лише позитивні :) Дуже привітні, завжди йдуть на зустріч.
Про що говорити, якщо одного разу мені терміново треба був ремонт в суботу, а в неділю я вже мав їхати до родини. В суботу вони не встигли, так спецільно в неділю прийшов майстер Юра і доробив мою машину. В неділю. Без жодних прохань, магоричів, "подяк" чи будь-чого в тому дусі - суто їхня ініціатива.
Ставтеся до людей так, як хочете щоб вони до вас ставилися. Не хочу нікого образити, але всі випадки негативного відношення менеджерів до клієнтів були спровоковані самим клієнтами.

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-лютого-2012 10:05 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Myxville написав:
А в мене навпаки, враження від нашого СТО лише позитивні

Нарешті позитивний відгук :D Є надія на краще :ay:

Добавлено спустя 17 минут 41 секунду:
Сам думаю навідатись після снігу на профілактику ходової, регулювання головного світла фар. Позитивна тенденція радує :-)

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-лютого-2012 13:49 
Учень
Аватар користувача

Вік: 38
Повідомлення: 48
Звідки: Львів
Ну в мене вони позитивні вже 2 роки :)
Кількість випадків, коли менеджери мені допомагали по власній ініціативі просто не перерахувати.
Було таке, що при проходженні ТО на складі не виявилося однієї потрібної мені запчастини, так Володя Чайковський мене на власному авто звозив на Перфецького щоб я купив.

Низький поклон і вдячність всьому персоналу СТО

_________________
Зображення


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 22-лютого-2012 16:25 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
я констатую той факт, який спостерігав під час того коли ще сам обслуговувався по гарантії, було це близько 2 років тому, і на той час задоволених рівнем сервісу було - ДУЖЕ МАЛО !!
зараз же змінився директор, деякий персонал, можливо як то кажуть "нова мітла - ..."
поки не переконаюсь сам - доти не повірю ))
є причини завітати (перевіритись), тому чекайте "вражень" ))


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 07-квітня-2012 17:24 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
Був сьогодні на АІСі, хотів знайти МК-1. А їх нема :( Шукаю МК саме з першим салоном, по ідеї ще мають бути, бо вони є в прайсі. Але менеджер не знайшов інформацію про те, чи є вони взагалі десь в Україні, щоб привезти до Львова. Хто знає, де можна пошукати МК-1? Може в Київ позвонити?

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-квітня-2012 00:07 
Ас

Вік: 34
Повідомлення: 355
Звідки: Львів
Сьогодні (21.04) пройшов на АІС ТО 50 000. Ну що тут скажеш, Юра як був Майстром з великої букви, так і залишився, а от сервіс в загальному суттєво покращився. Кімната для відвідувачів :ay: Телек, канапа, чай-кава на халяву :ay: Ставлення працівників до клієнта теж пристойне. Хочеш сидіти в кімнаті очікування - сиди, хочеш бути біля машини - без питань. Крім стандартних замін, поміняно передній аморт, один сайлент, втулки стаба, подушка двигуна. Результат - машинка на тисяч 30 молодша :D Словом, ціна ціною(зрештою це ж не самі наші аісовці її встановлюють) але нашим львівським АІСом, як станцією СТО я цілком задоволений :thnks:

_________________
Зображення


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 22-квітня-2012 08:11 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Bodja написав:
Результат - машинка на тисяч 30 молодша

з чим і вітаю :az:
Нехай наш Львівський АІС буде усім іншим за приклад :ay: :-)

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 30-липня-2012 21:00 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Побував на днях у недавно відкритому салоні Джилі від АІСу по вул.Липинського, що можу сказати, менеджери привітні і доволі не погано обізнані в наших Китайцях, проговорили десь 40 хв :-) там ще й стоїть виставковий екземпляр Емгранда седана з варіатором, люком і т.д.
Так шо не в цілях реклами а для інформації раджу, кому потрібно досить не поганий салон
я залишив декілька клубних візиток і свій номер телефону, можливо там комусь знадобиться

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 28-січня-2013 10:54 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
добавив голосувалку

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-березня-2013 20:34 
Учень

Вік: 39
Повідомлення: 25
Звідки: Львів
Автомобіля поки не маю, тому про ТО та ціни на ТО нічого сказати не можу. Зате, можу оцінити персонал АІСа, щодо надання інформації. Скажімо так: "поганенько". Півроку тому хотів подивитися на MK Cross. Приїхавши в салон, сказали що не має, залишіть телефон ми передзвонимо, коли з'явиться. Залишив телефон, чекав місяць (говорили, що на протязі місяця буде) потім, ще недільку, потім ще одну. Вирішив передзвонити, а мені відповіли - пізно, пару днів назад, всю партію розібрали. Вирішив брати кількістю: залишив свій номер телефона, "паралельно" дружина подзвонила і залишила свій, "паралельно" тато подзвонив і теж залишив свій телефон. В результаті - ТИША. Надумав подзвонити: "О Вам потрібен MK Cross, в нас останній залишився через два дні забирають, хочте, приїздіть подивіться". Прийшлося з роботи відпрошуватися, бо до вихідних його б забрали.


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 23-березня-2013 10:34 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
fed_lviv написав:
Автомобіля поки не маю, тому про ТО та ціни на ТО нічого сказати не можу. Зате, можу оцінити персонал АІСа, щодо надання інформації. Скажімо так: "поганенько". Півроку тому хотів подивитися на MK Cross. Приїхавши в салон, сказали що не має, залишіть телефон ми передзвонимо, коли з'явиться. Залишив телефон, чекав місяць (говорили, що на протязі місяця буде) потім, ще недільку, потім ще одну. Вирішив передзвонити, а мені відповіли - пізно, пару днів назад, всю партію розібрали. Вирішив брати кількістю: залишив свій номер телефона, "паралельно" дружина подзвонила і залишила свій, "паралельно" тато подзвонив і теж залишив свій телефон. В результаті - ТИША. Надумав подзвонити: "О Вам потрібен MK Cross, в нас останній залишився через два дні забирають, хочте, приїздіть подивіться". Прийшлося з роботи відпрошуватися, бо до вихідних його б забрали.

Зараз на Липинського в АІСі бачив у вільному продажі червоний Кросс

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 30-березня-2013 15:40 
Учень

Вік: 39
Повідомлення: 25
Звідки: Львів
[quote ="V O V A"]
Зараз на Липинського в АІСі бачив у вільному продажі червоний Кросс[/quote]
Дякую, за повідомлення, але, якщо все буде добре то маю отримати сірий. :-)


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 01-квітня-2013 23:54 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
Сьогодні (21.04) пройшов на АІС ТО 50 000. Ну що тут скажеш, Юра як був Майстром з великої букви, так і залишився, а от сервіс в загальному суттєво покращився. Кімната для відвідувачів :ay: Телек, канапа, чай-кава на халяву :ay: Ставлення працівників до клієнта теж пристойне. Хочеш сидіти в кімнаті очікування - сиди, хочеш бути біля машини - без питань. Крім стандартних замін, поміняно передній аморт, один сайлент, втулки стаба, подушка двигуна. Результат - машинка на тисяч 30 молодша :D Словом, ціна ціною(зрештою це ж не самі наші аісовці її встановлюють) але нашим львівським АІСом, як станцією СТО я цілком задоволений :thnks:

той Юра, такий років 40-45 і з довшим таким волоссям? якщо так, то тако ж в нього обслуговувався. тільки позитивні враження!

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-квітня-2013 16:45 
Відмінний драйвер
Аватар користувача

Вік: 37
Повідомлення: 241
Звідки: Україна
Теж пройшов ТО-0 на Стрийській. В принципі враження тільки позитивні, правда сам не мав змоги бути в боксах, був зайнятий на роботі. Хлопці менеджери СТО по запчастинам нормальні, адекватні, порадять, розрадять, короче приємно вразили :ay: Нідіюсь в боксах такі ж самі майстри працюють :lol: і мені все таки масла поміняли з збереженням всіх норм. Всі мої зауваження і побажання врахували і зробили. Залишки моторного масла віддали в каністрі.

_________________
Зображення
БЖ GEELY MK New Comfort WHITE PEARL
TA-НО Трейлерз Україна -ПРИЦЕПИ та причепна техніка. ДОДАЙ ДО ВАНТАЖУ КОЛЕСА!!!
http://www.ta-no.com.ua ОДНОКЛУБНИКАМ ЗНИЖКИ!!!


Догори
 Профіль E-mail   
 
Повідомлення Додано: 02-квітня-2013 20:33 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 325
Звідки: Львов
В мене, наразі, лише позитивні враження про АІС-сервіс по вул. Стрийській. Це стосується як менеджерського відділу сервісу (Вадим - гарантія, Володя, Павло - сервіс), так і виконавчого складу: Юрій (старший мужчина, гарантійний огляд), Андрій і Юра - автоелектрики (все добре, але тре наголосити на потрібному і проконтролювати). Доступ в зону ТО мені заборонили лише один раз, коли приїхала комісія зі столиці і то, просили просто не лізти під авто, а стояти поруч дозволили. Взагалі, Вадимові, Володі, Павлові, Андрієві, Юрію - окрема подяка за розуміння і людське відношення.

_________________
не так люблю детей, как сам процесс... ;)
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-квітня-2013 23:52 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
Нехай нам інші регіони заздрять :lol: :ay:

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 02-квітня-2013 23:54 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
Нехай нам інші регіони заздрять :lol: :ay:

або хай їздять до нас на ТО, якщо не вірять про позитивні враження від АІСа)) тим більше в нас є на шо подивитись)

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-квітня-2013 11:48 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Повідомлення: 317
Звідки: Львів
Ну тепер і я відпишу ))
Мої враження про теперішнє відношення до клієнта - :ay:
Завітав так по дрібницях, запитати і дещо замінити (авто вже не гарантійне) враження склалось таке що хлопці мої гроші хочуть зекономити більше ніж я :lol:
Думав що варто замінити ще кілька елементів окрім мною запланованих, але відкрили мені "велику таємницю" після чого я заспокоївся і залишилось більше грошей на бензин :oops:

З тим "відношення" до клієнта яке в мене було ще на гарантії - навіть порівнювати не можна, і це факт.
Якщо хтось подумає, що то - гарантія, а це - ти їм вже зі своєї кишені, можу сказати своє катигоричне - НЕПРАВДА, візитів було декілька хоч і коротких, попадав і тоді коли не було нікого, і в ті дні коли машин було не мало, над гарантійними працювали нічим не гірше ніж над не гарантійними, тому теперішньому керівництву і персоналу - однозначно +.

P.S. робота оцінена покищо тільки електриків, і менеджерів, з інших питань не звертався, та і сподіваюсь що не буду, краще щоб нічого не ламалось :-)


Догори
 Профіль   
 
Повідомлення Додано: 04-квітня-2013 11:55 
Головний інженер
Аватар користувача

Повідомлення: 4733
Звідки: Bandershtadt
позитивна тенденція не може не радувати :-)

_________________
viewtopic.php?f=94&t=16275




Зображення
машину на якій їздиш потрібно любити і вона відповість взаємністю


VW Golf 2 1.6D => VW Golf 2 1.3 => Sens 1.3 = > Lanos hetch.1.5 SE => (Citroen Berlingo 2.0 HDI) Geely MK2 1.5 GT (GT Avalanche Comp :-), Geely MKnew GT => Peugeot 308 SW 1.6 HDI


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 04-квітня-2013 19:20 
Водій-випробувач
Аватар користувача

Вік: 41
Повідомлення: 325
Звідки: Львов
Я, вот, сегодня убедился - нельзя хвалить, а то сглазишь. Сделали хорошо - поблагодари и никому не рассказывай! Забрал авто после 4-х суток на сервисе (не по их вине или желанию), но выскочило столько нюансов, что мама не горюй уже со стороны АИС. Хаить не буду, менеджерский состав на высоком уровне разобрал ситуацию, но общее впечатление об отношении сильно смазано: только твой собственный контроль проведения операций над твоим авто поможет избежать ненужных нервов, разочарований и конфликтов. Но что же делать, если нет возможности присутствовать, а?

_________________
не так люблю детей, как сам процесс... ;)
Зображення


Догори
 Профіль  Перегляд гаража користувача  
 
Повідомлення Додано: 22-травня-2013 14:46 
Письменник
Аватар користувача

Вік: 32
Повідомлення: 859
Звідки: Львов
опять приятно удивлён работоай персонала АИСа на Стрыйской :)
viewtopic.php?p=454344#p454344

_________________
Мой БЖ

DRIVE2

СК "Омега: Автогражданка, КАСКО"


Догори
 Профіль E-mail  Перегляд гаража користувача  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 49 повідомлень ]  На сторінку   1, 2  Далі


Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Пошук в темі:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB Мобільна версія